0%

Węże osłonowe

HomeARMATURA POŻARNICZAWęże osłonowe

Instalacja rozmaitych maszyn i urządzeń wiąże się z potrzebą doprowadzenia do nich zasilania oraz zapewnienia możliwości komunikacji z siecią internetową czy systemem sterowania. Do tego celu służą przewody, zarówno pojedyncze, jak i montowane w wiązkach. Prowadzone pomiędzy elementami zabudowy, w kanałach technologicznych, na korytarzach czy w pomieszczeniach produkcyjnych, są narażone na szybkie uszkodzenie. Jednym z problemów, jaki wiąże się z koniecznością ochrony kabli, są gryzonie. Firma Bogdan Gil produkuje specjalne węże osłonowe, które pozwolą skutecznie rozwiązać ten problem. Wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, w tym na przecieranie i przecięcie ostrymi przedmiotami.

Gdzie sprawdzą się węże osłonowe?

Węże osłonowe sprawdzają się w rozlicznych miejscach. Lista zastosowań, jakie można im nadać, jest naprawdę długa. Rozwiązania tego typu zdają egzamin w szeroko pojętym przemyśle. Wszędzie tam, gdzie wiązki kabli narażone są na zniszczenia, warto zabezpieczyć je w ten sposób. Węże osłonowe chronią nie tylko przed zniszczeniami natury mechanicznej, ale też destrukcyjnym działaniem środowiska chemicznego. Osłony zabezpieczają więc na wypadek przetrać, przerwań, zniszczeń dokonanych przez gryzonie, ale też przed działaniem smarów, paliw, detergentów i po prostu wody oraz wilgoci. Właśnie dlatego węże osłonowe są niemal niezbędnym elementem instalacji kładzionych w fabrykach, magazynach, centrach handlowych oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Osłony sprawdzają się także na placach budowy oraz wszędzie tam, gdzie intensywne użytkowanie przestrzeni mogłoby przyczynić się do zniszczeń instalacji.

Nie tylko oferujemy węże osłonowe najwyższej jakości, ale też szerokie doradztwo w tym zakresie. Dbamy zatem, by nasi klienci mieli do dyspozycji jedynie dobrze przetestowane technologie, które cechują się imponującą żywotnością, ale też atrakcyjną w relacji do jakości ceną. Serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś, zapraszają do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty, takimi jak superwytrzymałe linki alpinistyczne, ale też akcesoria z zakresu szeroko pojętego pożarnictwa.

image
https://www.bogdangil.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.bogdangil.pl/
#ed4217
style1
paged
Loading posts...
/home/users/b/bogdangil/www/176661/html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off