0%

Armatura pożarnicza z Bielska-Białej

HomeArmatura pożarnicza z Bielska-Białej

O firmie

Firma „Bogdan Gil” produkuje od podstaw najwyższej jakości pożarnicze oraz specjalistyczne węże tłoczne w zakresie 25-150 mm. Proponuje również produkty zewnętrznych, sprawdzonych producentów – np. armaturę pożarniczą czy apteczki metalowe. „Bogdan Gil” jest firmą prywatną z siedzibą w Bielsku-Białej, w całości o polskim kapitale. Zatrudnia pracowników z dużym doświadczeniem zawodowym w dziedzinie technicznych wyrobów włókienniczych.

Posiada nowoczesny, ciągle rozbudowywany park maszynowy, umożliwiający produkcję węży w odcinkach nawet do 2000 metrów. Gwarancja 100% skuteczności i niezawodności opiera się na ciągłej kontroli jakości. Własne laboratorium badawcze pozwala sukcesywnie dokonywać prób wytrzymałościowych oraz prowadzić prace nad nowymi produktami.

Rozwój charakteryzuje się poszerzaniem tradycyjnego asortymentu pożarniczego węży tłocznych do hydrantów wewnętrznych, autopomp i motopomp jak i węży specjalistycznych o nazwie BESKID i SNOWMAKER, które służą m.in. do naśnieżania stoków narciarskich ze zwiększoną wytrzymałością oraz podwyższonym ciśnieniem roboczym. Udoskonalona technologia pozwoliła zastąpić podwójny oplot pojedynczym przy równoczesnym poprawieniu właściwości użytkowych.

Ambicją firmy jest nie tylko udoskonalanie już istniejących produktów pod względem kolorystyki, czy możliwości indywidualnych nadruków, ale także wprowadzanie nowych wyrobów. Jednym z przykładów może być wąż do hydrantów wewnętrznych o przekroju otwartym, jak również zamiar rozpoczęcia produkcji węży do podawania wody jeszcze nie produkowanych w kraju oraz produktów pochodnych o dużej wytrzymałości na rozrywanie, wysoką temperaturę, antystatyczne, charakteryzujące się niską ścieralnością, nienasiąkliwością. W 2009 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o produkty handlowe takie jak: szafki hydrantowe, apteczki metalowe, prądownice śniegowe, węże ssawne i armaturę pożarniczą.

image
https://www.bogdangil.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.bogdangil.pl/
#ed4217
style1
paged
Loading posts...
/home/users/b/bogdangil/www/176661/html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off