0%

Usługi

HomeUsługi

Proponujemy naszym klientom nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również profesjonalne usługi, w tym istotne próby ciśnieniowe węży do hydrantów wewnętrznych zgodnie z Polskimi Normami. Węże będące na wyposażeniu hydrantów wewnętrznych w obiektach powinny, zgodnie z przepisami, być poddawane próbie ciśnieniowej na maksymalne ciśnienie robocze raz na 5 lat.

Podstawa prawna:

Rozporządzenia MSWiA z dnia 21 kwietnia 2006 r. w sprawie w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. Nr 80, poz. 563).
§3.4. „Węże stanowiące wyposażenie hydrantów wewnętrznych powinny być raz na 5 lat poddawane próbie ciśnieniowej na maksymalne ciśnienie robocze, zgodnie z Polską Normą dotyczącą konserwacji hydrantów wewnętrznych”.

Firma Bogdan Gil wykonuje również:

  • usługę taśmowania węży używanych o średnicach od 25 do 150 mm. Posiadamy profesjonalne maszyny do taśmowania węży zapewniające niezawodność i bezpieczeństwo jego połączenia z solidnym łącznikiem do węży.
  • usługę naprawy węży nieszczelnych.

Dysponujemy nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym i posiadamy duże doświadczenie, dzięki czemu możemy zapewnić, że nasz serwis zostanie wykonany w sposób profesjonalny i rzetelny. Zainteresowanych skorzystaniem z wyżej wymienionych usług zapraszamy do kontaktu.

image
https://www.bogdangil.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.bogdangil.pl/
#ed4217
style1
paged
Loading posts...
/home/users/b/bogdangil/www/176661/html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off